Liceul teoretic "Vlad Țepeș" Din timișoara

Consiliul școlar al elevilor

Daria păduraru

vicepreședinte

“Fă primul pas cu încredere. Nu trebuie să vezi întreaga scară. Pur și simplu pășește”

Simeon Ioana

Președinte

“Te-ai născut să fii un învingător dar pentru asta, trebuie să plănuiești să câștigi, să te pregătești să câștigi și să te aștepți să câștigi.”

cătălin Blănaru

secretar, preș. ix ss1

“Cea mai bună modalitate de a prezice viitorul este să-l creezi”

Camelia nicoruța

Președinte cls. VII

Mă cheamă Denisa, sunt o persoană sociabilă, îmi plac cursele cu cai, iar hobby-urile mele sunt cititul si drumetiile.

Daria Baráth

președinte cls. viii

Îmi place să desenez, să ascult muzică bună și să citesc.

Darius șolea

președinte cls.ix ss2

Responsabil, perfectionist, are multă încredere în sine și silitor

julia toth

președinte cls. ix f

Mă numesc Julia, am 15 ani, sunt o persoană veselă și ambițioasă. Îmi place să lucrez în echipă și să mă implic în activități extrașcolare. Îmi place să desenez și am o pasiune pentru motociclete.

eduard bumbea

președinte cls. x ss1

Mă numesc Eduard, dar cei apropiați îmi spun Edi. Sunt elev în clasa a 10 la Liceul Teoretic Vlad Țepeș din Timișoara. Pe lângă școală practic și handbal de performanță la SCM Politehnica Timișoara.

ioana bocșan

președinte cls. x ss2

Sunt o persoana sociabila, flexibila, deschisa la nou, întreprinzătoare, îmi place munca în echipa.

Vasilica Borchescu

președinte cls. x f

Sunt o fire ambițioasă, sunt foarte implicată in ceea fac si imi place sa citesc.

emil cătană

președinte cls. XI ss1

Sunt Emi, și îmi plac mașinile și sportul.

Petronel vasiliu

președinte cls. xi ss2

Sunt o fire ambitioasa si consider ca cel mai important atu al meu este devotamentul.

Ali Luță

președinte cls. xi f

Mă cheamă Ali, sunt prietenos, putem face caterinca, îmi place să joc CS și baschet

Oscar pecican

președinte cls. xii ss1

Sunt un pasionat al tehnologiei și tot ce are legătură cu aceasta (în special jocuri). Pot spune despre mine ca sunt o fire extrem de calmă, ceea ce mă face sa am și o gandire ratională.

denisa vinczer

președinte cls. xii ss2

Ca președinte al clasei, mă consider o persoana sociabila și de ajutor atunci când este nevoie de mine. Sunt o persoana cu multă răbdare, puternica care pune mereu suflet în tot ceea ce își dorește sa realizeze.

Andrei dună

președinte cls. xii f

Îmi place sa programez, sa lucrez in echipa, sa fiu leader-ul unei echipe

Urmărește-ne pe Facebook